CHORWACJA

CHORWACJA „KRAJOBRAZY PÓŁNOCNEJ CHORWACJI”


wycieczka - 6 dni 


CHORWACJA to jeden z najpiękniejszych regionów turystycznych świata. Miejsce gdzie błękit morza, urocze zatoki, przylądki i malownicze wyspy zachwycają bujną roślinnością śródziemnomorską, figowce, migdałowce, drzewa cyprysowe i palmy nadają wybrzeżu niepowtarzalny charakter. Kraj tysiąca wysp z cudowną przyrodą i bogatym dziedzictwem kulturowym.


ZAKWATEROWANIE


HOTEL BELI KAMIK*** to nowoczesny obiekt, położony 150 metrów od morza i dawnej wioski rybackiej Njivice, usytuowanej w zatoce Beli Kamik, na zachodnim wybrzeżu wyspy Krk. Njivice kiedyś były wioską rybacką, która dzięki inwestycjom, ulepszeniem połączeń drogowych i lotniczych, dzisiaj jest znanym centrum turystycznym, chętnie odwiedzanym przez turystów z całego świata. Hotel posiada komfortowo urządzone pokoje 2 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i  TV. W hotel do dyspozycji: recepcja,  2 restauracje, hall, salon TV, bar kawowy, salon kosmetyczny. Hotel zobacz na: www.njiviceresort.comPROGRAM RAMOWY


1 dzień: wyjazd z kraju wieczorem, przejazd przez terytorium Słowacji i Austrii.

2 dzień: przejazd do Postojnej w Słowenii, zwiedzanie Postojnej Jamy o łącznej długości korytarzy ok. 25 km, należącej do najpiękniejszych jaskiń naciekowych w Europie. Następnie przejazd do Zamku Predjama - jednego z najbardziej malowniczych cudów historii ludzkości. Potem przejazd do hotelu w Rijece, zakwaterowanie, czas wolny, odpoczynek, plażowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień: śniadanie w hotelu, przejazd do Porec na Istrii - urokliwego miasteczka, spacer po mieście: bazylika Eufrazjana, następnie przejazd do Rovinj - spacer po starówce: bazylika św. Eufemii - patronki miasta, kościół św. Trójcy, bramy miejskie. Przejazd do Puli - najstarszego istryjskiego miasta, założonego w 177 r. p.n.e. jako rzymskie Polensium. Spacer po mieście, zwiedzanie amfiteatru rzymskiego z I stulecia n.e. Powrót do hotelu, czas wolny, odpoczynek, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień: śniadanie w hotelu, całodzienny pobyt rekreacyjno-wypoczynkowy w Rijece lub innej, okolicznej miejscowości, możliwość plażowania, kąpieli oraz spacerów, czas wolny. Obiadokolacja w hotelu, nocleg.

5 dzień: śniadanie w hotelu, przejazd nad Plitvickie Jeziora - spacer po Parku Narodowym obejmującym 16 szmaragdowo-turkusowych jezior, a wypływające z nich strumienie piętrzą się na wodospadach i kaskadach o łącznej długości 8 km. Przejazd specjalnym autobusem i rejs statkiem po jeziorze. Powrót do hotelu, czas wolny, odpoczynek, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień: śniadanie w hotelu, po nim wykwaterowanie i wyjazd w drogę powrotną do Polski, po drodze zwiedzanie Zagrzebia - stolicy Chorwacji. Spacer po Starym mieście: plac z konnym pomnikiem bana Josipa Jelačicia i XVII-wieczną fontanną, Gradec i Kaptol - najstarsza część miasta, pozostałości murów obronnych, baszty, kościół św. Marka, Kamienna Brama, katedra Wniebowstąpienia Najświętszej Marii Panny (dawniej katedra św. Stefana)  i inne atrakcje stolicy. Przejazd przez Węgry i Słowację, obiadokolacja i powrót do kraju wieczorem.

 

CENA


 

Cena za osobę (PLN): 1080CENA ZAWIERA


· zakwaterowanie: 4 noclegi w Hotelu Beli Kamik*** (pokoje 2 os.)
· wyżywienie: 4 śniadania, 4 obiadokolacje, 1 obiad w drodze powrotnej
· transport: autokar klasy lux
· ubezpieczenie
· opieka pilota
· bilety wstępu: Jaskinia Postojna, Zamek Predjama, Plitvickie Jeziora
· taksa klimatycznaCENA NIE ZAWIERA


· świadczeń nie wymienionych w ofercie


UWAGI


Termin wycieczki do uzgodnienia indywidualnie. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Cena skalkulowana dla 40 osób płacących.Formularz rezerwacji

Jeśli chcą Państwo dokonać rezerwacji niniejszej oferty, mogą Państwo skorzystać z poniższego formularza.

< Wstecz