WĘGRY

WĘGRY BUDAPESZT i SZENTENDRE


wycieczka - 3 dni 


BUDAPESZT jest stolicą Węgier uważaną za jedno z najpiękniejszych i najważniejszych europejskich miast a także 8. najludniejszym miastem Europy, chętnie odwiedzanym przez turystów. Budapeszt stanowi także wielki ośrodek kulturalny i naukowy, to miasto dziesięciu wzgórz, często nazywane "Perłą Dunaju". Tutaj na każdym kroku spotyka się coś zaskakującego, zabytki o wielowiekowej historii, gwarne bulwary, romantyczne zaułki, restauracje, nastrojowe winiarnie i kafejki.


PROGRAM RAMOWY


1 dzień: wyjazd w godzinach rannych, przejazd przez Słowację na Węgry. Przyjazd do Budapesztu w godz. wieczornych. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

2 dzień: śniadanie, spotkanie z przewodnikiem. Zwiedzanie Budapesztu: spacer po starówce, Plac Bohaterów z pomnikiem Milenium, Bazylika św. Stefana, Wzgórze Zamkowe, Baszta Rybacka, Katedra Macieja, Zamek Budziński, Wyspa św. Małgorzaty, Wzgórze Gellerta - podziwianie pięknej panoramy Budapesztu. Czas wolny. Nocny objazd miasta, dla chętnych rejs statkiem po Dunaju. Obiadokolacja i nocleg.

3 dzień: śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Szentendre, pięknego miasteczka, przypominającego polski Kazimierz nad Wisłą. Spacer po wąskich i krętych uliczkach. Piękne kościółki, małe i nastrojowe kafejki oraz piękny pasaż wzdłuż brzegu Dunaju nadają mu niepowtarzalny charakter, zwiedzanie Muzeum Marcepana. Czas wolny. Dalsza jazda. Przyjazd do kraju w godzinach wieczornych.
 

CENA


 

Ilość uczestników: 30 40
Cena za osobę (PLN): 535 490

 CENA ZAWIERA


· zakwaterowanie: 2 noclegi w Budapeszcie w hotelu*** (pokoje 2, 3 os. z łazienkami i tv)
· wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje
· transport: autokar klasy lux
· ubezpieczenie
· opieka pilota
· usługa przewodnicka w Budapeszcie
· taksa klimatycznaCENA NIE ZAWIERA


· rejsu statkiem po Dunaju (ok. 7 euro)
· świadczeń nie wymienionych w ofercie


UWAGI


Termin wycieczki do uzgodnienia indywidualnie. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Cena skalkulowana dla 40 osób płacących.< Wstecz