WŁOCHY

WŁOCHY "WŚRÓD SKARBÓW ITALII"


wycieczka - 7 dni 


PROGRAM RAMOWY


1 dzień: wyjazd w godz. rannych, przejazd przez Czechy i Austrię. Przyjazd do hotelu w Tarvisio (granica austriacko-włoska). Obiadokolacja. Nocleg.

2 dzień: śniadanie. Przejazd do Padwy – zwiedzanie Bazyliki św. Antoniego, Santa Giustina, spacer po centrum historycznym, Piazza del Erbe. Przejazd do Rzymu. Zakwaterowanie w hotelu na obrzeżach miasta, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień: śniadanie. Przyjazd do Rzymu. Zwiedzanie z przewodnikiem Watykanu: Bazylika i Plac św. Piotra. Możliwość odwiedzenia Grobu Jana Pawła II, Muzeum Watykańskie, gdzie znajdują się jedne z największych zbiorów sztuki na świecie, Kaplica Sykstyńska z freskami Michała Anioła. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

4 dzień: śniadanie. Dalsze zwiedzanie Rzymu z przewodnikiem: Schody Hiszpańskie, Fontanna di Trevi, Plac Wenecki, Kapitol, Forum Rzymskie, Koloseum, Piazza Navona, bazylika św. Jana na Laternie. Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

5 dzień: śniadanie. Przejazd do Florencji. Zwiedzanie stolicy Toskanii z przewodnikiem: kościół św. Krzyża, katedra Santa Maria del Fiore, Wieża Giotta, Piazza Della Signoria wraz z galerią rzeźb, Palazzo Vecchi, most Ponte Vecchio, Dom Dantego, Przejazd do hotelu w pobliżu Wenecji. Obiadokolacja. Nocleg.

6 dzień: śniadanie. Przyjazd do Wenecji – zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Plac św. Marka, Bazylika św. Marka, Dzwonnica, Most Westchnień, Pałac Dożów, spacer trasą turystyczną przez Most Rialto, rejs statkiem po weneckich kanałach. Obiadokolacja. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Noc w autokarze.

7 dzień: przyjazd na miejsce zbiórki w godz. popołudniowych.

 

CENA


 

Cena za osobę (PLN): 1420CENA ZAWIERA


· zakwaterowanie: 5 noclegów w hotelach*** (pokoje 2, 3 os. z łazienkami)
· wyżywienie: 5 śniadań, 6 obiadokolacji z napojami
· transport: autokar klasy lux
· ubezpieczenie
· opieka pilota
· usługa przewodnicka
· bilety na tramwaj wodny w Wenecji
· taksa klimatycznaCENA NIE ZAWIERA


· biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i biletów metra (ok. 40 euro)


UWAGI


Termin wycieczki do uzgodnienia indywidualnie. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Cena skalkulowana dla 40 osób płacących.< Wstecz