1 DNIOWA GRA (D)

SCHOWANY W KRAKOWIE (WERSJA: D)


gra miejska - 1 dzień 


2 GRY EDUKACYJNE: Schowany w Krakowie, Questing - Nowa Huta.


PROGRAM


1 dzień: przyjazd do Krakowa w godzinach rannych. Spotkanie z animatorem. Rozpoczęcie gry miejskiej mającej na celu poznawanie Starego Krakowa, jego historii, klimatu i zabytków w połączeniu z zabawą w chowanego i podchody. Celem graczy jest odnalezienie jak największej ilości elementów potrzebnych do uzupełnienia informacji znajdujących się na otrzymanej planszy. Gra ta umożliwia poznanie Starego Miasta oraz zapoznanie się z najważniejszymi zabytkami: Barbakan, Mury Miejskie, Brama Floriańska, Kościół Mariacki, Sukiennice, Wieża Ratuszowa, Collegium Maius, ul. Grodzka i Kanonicza, krakowskie kościoły m.in. Św. Piotra i Pawła, Św. Andrzeja. Obiad w centrum miasta. Nowa Huta - Nowa a zabytkowa! - Questing - zabawa terenowa obejmująca możliwość poznania fascynujących obiektów do których drogę wskazują wierszowane wskazówki. Trasa ta obejmuje najważniejsze zabytki Nowej Huty i miejsca związane z powstaniem tego miasta.* Wyjazd w drogę powrotną.

*możliwość zmiany programu - zamiast gry w Nowej Hucie istnieje możliwość zorganizowania zwiedzania jednego z następujących obiektów:
· Opactwo Cystersów w Mogile
· Dworek Jana Matejki w Krzesławicach
· Kopalnia Soli w Wieliczce
· Opactwo Benedyktynów w Tyńcu z warsztatami w skryptorium

 

CENA


 

Cena za osobę (PLN): 95



CENA ZAWIERA


· wyżywienie: 1 obiad
·
bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
·
realizację 2 gier miejskich



CENA NIE ZAWIERA


· kosztów transportu z miejsca zamieszkania do Krakowa i z powrotem
·
świadczeń nie wymienionych w ofercie


UWAGI


Program opracowany jest w oparciu o podstawę programową poszczególnych etapów edukacji. Termin wycieczki do uzgodnienia indywidualnie. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie w zależności od godzin otrzymanych rezerwacji. Istnieje możliwość zmian w programie zgodnie z Państwa sugestiami. Cena jest skalkulowana dla 30 osób + 3 osoby opieki gratis.



< Wstecz