LUBLIN I ZAMOŚĆ

WŚRÓD SKARBÓW LUBELSZCZYZNY I ROZTOCZA


wycieczka szkolna - 3 dni (2 noclegi) 


PROGRAM RAMOWY


1 dzień: wyjazd o godz. 6.00. Przejazd do Zamościa. Zwiedzanie z przewodnikiem Zamościa zwanego miastem idealanym i perłą architektury renesansowej. Spacer po rynku z zabytkowymi kamieniczkami, oglądanie ratusza, wyniosłego budynku z attyką, wieżą zegarową i wachlarzowymi schodami. Katedra Zmartwychwstania Pańskiego i Świętego Tomasza Apostoła, mury obronne, Pałac Zamoyskich. Przejazd do Krasnobrodu. Zwiedzanie kościoła i klasztoru ufundowanego przez słynną królową Marysińkę Sobieską, Kalwaria krasnobrodzka, spacer do cudownego źródełka i kaplicy na wodzie. Zakwaterowanie w obiekcie. Obiadokolacja. Ognisko integracyjne. Nocleg.

2 dzień: śniadanie, wyjazd do Lublina, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie Lublina: Zamek Lubelski (z zewnątrz), zwiedzanie unikatowej Kaplicy św. Trójcy. Katedra św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty z kaplicą muzyczną, Plac Litewski z pomnikiem Unii Lubelskiej. Przejazd do Kozłówki, zwiedzanie Muzeum Zamoyskich - jednej z najwspanialszych rezydencji w Polsce. Powrót do ośrodka. Obiadokolacja. Ognisko z pieczeniem kiełbasek. Nocleg.

3 dzień: śniadanie. Przejazd do Zwierzyńca zwiedzanie Kościoła na wodzie św. Jana Nepomucena położonego na wyspie, Budynki Ordynacji Zamoyskich. Przejazd do Sandomierza. Obiad. Miasto położone na wysokim brzegu Wisły na styku trzech krain geograficznych, należy do najstarszych w Polsce. Światowej klasy zabytki w połączeniu z osobliwościami przyrodniczymi i innymi atrakcjami czynią z Sandomierza miejsce niezwykle atrakcyjnie turystyczne. Spacer po starym mieście ”śladami Księdza Mateusza”, katedra. Powrót na miejsce zbiórki w godz. wieczornych.

 

CENA


 

Ilość uczestników: 28-31 32-35 36-40
Cena za osobę (PLN): 495 470 430CENA ZAWIERA


· zakwaterowanie: 2 noclegi
· wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje, 1 obiad
· transport: autokar
· ubezpieczenie
· opiekę pilota-przewodnika
· usługę przewodnicką w Lublinie i Zamościu
· bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
· ognisko z pieczeniem kiełbasekCENA NIE ZAWIERA


· świadczeń nie wymienionych w ofercie


UWAGI


· termin wycieczki do uzgodnienia indywidualnie
· kolejność zwiedzania może ulec zmianie
< Wstecz