WARSZAWA

WARSZAWA "MIASTO NIEPOKONANE"


wycieczka szkolna - 3 dni 


WARSZAWA – stolica i największe miasto Polski, ale również znany ośrodek naukowy, kulturalny i polityczny. Miasto przyciąga turystów licznymi muzeami, galeriami, teatrami i modnymi restauracjami. Warto więc poznać z bliska historię tego miasta.


PROGRAM RAMOWY


1 dzień: wyjazd wcześnie rano, przejazd do Warszawy. Zwiedzanie z przewodnikami: Zamek Królewski (z zewnątrz), Trakt Królewski (Plac Zamkowy, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat), Ogród Saski, Pałac i Park w Wilanowie. Obiadokolacja. Nocleg.

2 dzień: śniadanie. Zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego. Zwiedzanie z przewodnikiem Cmentarza Wojskowego na Powązkach. Następnie (Godzina „W”), wyruszenie trasą Powstańców Warszawy (z przewodnikiem). Obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień: śniadanie, wizyta w Centrum Nauki Kopernik, zwiedzanie ogrodu na dachu biblioteki UW, Łazienki (zwiedzanie Parku i Pałacu na Wyspie), Belweder oraz Pałac Prezydencki (z zewnątrz). Przejazd do Pałacu Kultury i Nauki - wyjazd na taras widokowy „Trzydziestkę” lub wizyta w Muzeum Historii Żydów Polskich. Wyjazd w drogę powrotną.

 

CENA


 

Ilość uczestników: 28-31 32-35 36-40
Cena za osobę (PLN): 630 595 545CENA ZAWIERA


· zakwaterowanie: w hotelu
· wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje
· transport: autokar
· ubezpieczenie
· usługi przewodnickie
· opiekę pilota
· bilety wstępu: Pałac i Park w Wilanowie, Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik, Łazienki Park i Pałac na Wyspie lub Stara Pomarańczarnia, wjazd na taras Pałacu Kultury i Nauki lub Muzeum Historii Żydów PolskichCENA NIE ZAWIERA


· świadczeń nie wymienionych w ofercie


UWAGI


· termin wycieczki do uzgodnienia indywidualnie
· kolejność zwiedzania może ulec zmianie
< Wstecz