PORONIN

POLSKA "SKARBY PODHALA"


zielona szkoła - 4 dni (3 noclegi) 


Poronin lub inna atrakcyjna miejscowość !!!

PORONIN to malownicza wioska położona w pobliżu Zakopanego. Z miejscowości rozlega się wspaniały widok na Tatry. Jest to wymarzone miejsce na pobyt w górach – wspaniała baza wypadowa na trasy tatrzańskie i do Zakopanego. Doskonałe położenie z dala od wielkomiejskiego zgiełku a w pobliżu wielu atrakcji sprawia, że miejscowość ta stanowi świetną bazę wypadową do zwiedzania.


ZAKWATEROWANIE


dom wczasowy Weronika położony w malowniczym zakątku. Wokół domu jest duży zielony teren, ogrodzony, oświetlony i strzeżony. Do dyspozycji uczestników przytulne pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami i TV. Na terenie ośrodka znajduje się: basen kryty, siłownia (dodatkowo płatna: 10 zł/godz.), sauna (dodatkowo płatna: 10 zł/godz.), pełnowymiarowe boisko sportowe typu Orlik, plac zabaw, jadalnia, sala dyskotekowa, sala lustrzana do ćwiczeń oraz tańca, klimatyzowana sala ze sprzętem multimedialnym, wifi, tenis stołowy, bilard.


PROGRAM RAMOWY


1 dzień: podróż-integracja. Wyjazd na zieloną szkolę w godz. rannych, przejazd do Poronina, zakwaterowanie, obiad. Zapoznanie się z ośrodkiem i okolicą, korzystanie z basenu krytego, spacer. Kolacja i nocleg.

2 dzień: odpoczynek, sport i rekreacja. Śniadanie. Gry i zabawy na świeżym powietrzu, rozgrywki sportowe, mecz piłki nożnej. Obiad. Korzystanie z basenu krytego, spacery. Kolacja. Wieczorem dyskoteka w ośrodku. Nocleg.

3 dzień: wycieczka do Zakopanego. Śniadanie, wycieczka do Zakopanego. Zwiedzanie z przewodnikiem: Krupówki, skocznie narciarskie, zabytkowy cmentarz i kościółek na Pęksowym Brzysku, przykłady architektury stylu podhalańskie. Super zabawa w Aqua Parku w Zakopanem. Powrót do ośrodka. Obiad. Zajęcia sportowe i rekreacyjne. Kolacja. Wieczór folklorystyczny - spotkanie z rodziną góralską, nauka tańca góralskiego, opowieści o zwyczajach i życiu na Podhalu.

4 dzień: podróż. Śniadanie, pożegnanie z ośrodkiem i z górami, ostatni spacer po okolicy. Obiad. Wyjazd w drogę powrotną.

 

CENA


 

Ilość uczestników: 28-31 32-35 36-40
Cena za osobę (PLN): 450 420 395CENA ZAWIERA


· zakwaterowanie: 3 noclegi (dw Weronika)
· wyżywienie: 3 x dziennie
· transport
· ubezpieczenie
· usługa przewodnicka
· wycieczka do Zakopanego
· bilety wstępu do Aqua Parku w Zakopanem
· wieczór folklorystyczny (spotkanie z rodziną góralską)CENA NIE ZAWIERA


· świadczeń nie wymienionych w ofercie


UWAGI


· termin wycieczki do uzgodnienia indywidualnie
· kolejność zwiedzania może ulec zmianie
< Wstecz